Jak zacząć biznes online w Network Marketingu

Dołącz do tysięcy osób działających w najszybciej rozwijającej się branży ! Posłuchaj webinaru by dowiedzieć się na czym polega budowanie niezależności finansowej online oraz offline.

Dzięki temu modelowi biznesowemu, już setki tysięcy osób nie musi pracować na etacie i są całkowicie niezależne.

Ty też tak możesz! 

CZY KIEDYKOLWIEK ZASTANAWIAŁEŚ SIĘ, JAK NAPRAWDĘ MOGŁOBY WYGLĄDAĆ TWOJE ŻYCIE, JEŚLI BYŁBYŚ NIEZALEŻNY FINANSOWO ?

Czy to w ogóle dla Ciebie?

Jeśli MASZ JUŻ już wymarzoną pracę, która pozwala Ci na decydowanie o swoim życiu: robisz co chcesz, kiedy chcesz, z kim chcesz i jesteś wolny finansowy- to szczerze gratuluję Ci z całego serca i życzę dalszych sukcesów !! Natomiast jestem niemalże pewna, że wśród Twoich znajomych, znajdują się osoby, które marzą o takim życiu. Jeśli chcesz im pomóc również być wolnym finansowo, to przekaż mój kontakt. Jestem przekonana, że będę mogła pomóc wystartować każdej osobie i nauczyć z mojego doświadczenia: jak zacząć biznes online, nie inwestując setek tysięcy złotych.

Jeśli NIE MASZ jeszcze pomysłu na siebie, natomiast wiesz, że CHCESZ COŚ ZMIENIĆ W SWOIM ŻYCIU, to tym bardziej jest to projekt dla Ciebie. Jesteś na początku Twojej przygody z Network Marketingiem i masz szansę zbudować coś naprawdę niezwykłego! Osobiście gdybym miała dostęp do takiej wiedzy na początku mojej działalności to byłabym zachwycona. Bez wahania, zaczęłabym działać na swoją lepszą przyszłość.

Tak naprawdę nic nie tracisz, możesz tylko zyskać ! Nie podejmujesz, żadnego ryzyka !

Otrzymujesz ode mnie pełne wsparcie i pomoc w rozwoju. BEZPŁATNIE.

Otrzymujesz Kurs Online, w którym pokazuję Ci drogę od czego zacząć i jak działać.

Kurs, który zaprojektowałam dla każdej nowej osoby początkującej: Akademia Rozwoju Liderów, składa się z 15 lekcji, z których nauczysz się jak działać online, by mieć efekty. Dołączając do mojego zespołu, otrzymasz dostęp do tej platformy szkoleniowej, całkowicie ZA DARMO !


Dlaczego możesz mi zaufać

Dlatego, że mam OLBRZYMIE doświadczenie działając w tej branży (bardzo intensywnie), wykorzystując tylko darmowe narzędzia i internet.  Zbudowałam zespół w mojej firmie w rok czasu, z rekordowymi osiągnięciami, nie mając wcześniejszego doświadczenia. Prowadziłam otwarte prezentacje rekrutacyjne i szkolenia  na których było kilkaset uczestników, biorących udział online, z całego świata. I wciąż prowadzę szkolenia na różne tematy z zakresu biznesu online.

Jestem znana z  merytorycznych szkoleń i tworzenia strategicznych technik biznesowych. Stworzyłam Kurs Akademia Rozwoju Liderów oraz system działania online. Napisałam kilkanaście przewodników i kilka zeszytów ćwiczeń, by pomóc Networkerom zrozumieć podstawy działania i praktykowania wiedzy.

Jestem założycielką stron www.GrupaWsparciaKK.pl oraz www.KlaudiaStawiarska.pl.

Studiowałam Biznes i Marketing przez 4 lata w Irlandii, miałam swój tradycyjny biznes przez 3 lata, pracuję online na pełen "etat" i ciągle się dokształcam. Dzielę się całą moją wiedzą i doświadczeniem z moim zespołem każdego dnia. Jestem tu po to by pomóc Ci odnieść sukces!

W naszym projekcie wzięło już udział setki osób! Poniżej wybrane opinie partnerów biznesowych:

Marzena Szabłowska

Partner w biznesie

Jestem ogromnie wdzięczna! Nigdy nie spodziewałam się, że JEDNA DECYZJA na TAK - odmieni moje życie o 180 stopni! Szukając tutaj bezpiecznych produktów dla mnie i mojej rodziny, które okazały się ROZWIĄZANIEM naszych problemów zdrowotnych, odkryłam przy okazji niesamowity PROJEKT BIZNESOWY. Poznałam środowisko otwartych, optymistycznych, wspierających i inspirujących ludzi, które mam zaszczyt współtworzyć. Mam poczucie, ze jestem ważną częścią wspaniałego teamu i wielkiej idei. Również MISJA firmy "Pomagamy tym, których spotykamy przez pomoc w osiągnięciu ICH celów " jest przesłaniem, które od zawsze nosiłam w swoim sercu. Jestem szczęśliwa, że mogę spełniać się tutaj zawodowo, a pomagając innym, realizuję jednocześnie swoje biznesowe i życiowe cele. Dziękuję także za nieocenioną pomoc w postaci profesjonalnych szkoleń oraz wsparcia naszej liderce Klaudii Stawiarskiej oraz za to, że zaprosiła mnie do tego projektu. MOJA PRACA jest wreszcie MOJA PASJĄ i realizacją mojej życiowej MISJI!

Anna Warpechowska

Partner w biznesie

Wciąż nie mogę uwierzyć, że taka osoba jak ja, która do wszystkiego podchodzi  bardzo sceptycznie w życiu, postanowiła zaryzykować i dać sobie szansę w tym projekcie... I bardzo się cieszę, że podjęłam decyzję o dołączeniu do projektu! Firma jest bardzo uczciwa, z wieloletnim doświadczeniem i wspaniałą misją! Najlepsze produkty i plan marketingowy jaki w życiu widziałam na rynku. Jestem zachwycona, że taka firma weszła do Polski. Dziękuję, że daliście mi tą szansę na lepsze życie! Polecam wszystkim , którzy chcą od życia czegoś więcej, niż tylko rutyna i praca na etacie.

Małgorzata Borkowiak

Partner w biznesie

Kiedy po liceum wyjechałem za granicę, pojawiło się dziecko, otworzyłam własną działalność w Polsce, lata mijały, a ja miałam dosyć zwykłej pracy. Jednak myśląc o innym biznesie zdawałam sobie sprawę, że nie mam dość środków na inwestycje.

Wtedy poznałam network marketing. Nigdy wcześniej nie miałam okazji poznać tego biznesu. Przypomniałam sobie słowa " Warto podejmować ryzyko, jeśli tylko jest to w dobrej sprawie i przyczynia się do dobrego życia.." R.Branson

Powiedziałam co mi tam, nie ponoszą żadnych kosztów, można rozwijać biznes z domu w każdym kraju, przy użyciu telefonu I wi-fi oraz pokazywać innym ludziom w jaki sposób mogę pracować.

Kiedy pojawiła się ta szansa, z której nie wiedziałam jak skorzystać, i wciąż zdawałam sobie pytanie: Czy ja dam radę? Wtedy pewna osoba zapytała mnie czy wiem co powiedział Richard Brandon? Odpowiedziała Co powiedział?

" Jeśli ktoś oferuje Ci niesamowita możliwość, a Ty nie jesteś pewien, czy dasz radę powiedz "TAK" i naucz się jak to robić.. "

Dzisiaj wciąż się uczę, rozwijam, słucham najlepszych mentorów, pracuje z telefonu, laptopa gdzie chce, ile chce i kiedy chce, pomagając innym spełniać ich marzenia i cieszyć się ich szczęściem.

Biznes dał mi wiarę w siebie i ogromna wizję na przyszłość, a najlepsze dopiero przede mną!

Marta Szemberg

Partner w biznesie

Przebywając na urlopie macierzyńskim rozpoczęłam poszukiwania pracy zdalnej, on-line. Takiej, którą mogłabym wykonywać z domu nie rezygnując z opieki nad dzieckiem. Bardzo jestem wdzięczna, że przedstawiono mi projekt, dzięki, któremu dbam o zdrowie swoje i swojej rodziny. Mam też możliwość zarobienia dużych pieniędzy spełnienia marzeń. Bez doświadczenia zaczęłam biznes on-line w domu, korzystając przy tym z wysokiej jakości naturalnych produktów.
Podoba mi się, że cały czas rozwijam się i pracuję z wspaniałymi ludźmi a najważniejsze to buduję swoją przyszłość.
Idę do przodu i widzę w tym niewykorzystane i niewyczerpane możliwości. Pracując on-line, sama sobie jestem sterem, żeglarzem i okrętem i płynę przed siebie wykorzystując narzędzia, po które wielu nie ma odwagi sięgnąć. Jest to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć

🙂

Beata Drela

Partner w biznesie

Miałam dość nudnego etatu , w którym, nie mogłam się realizować, a chciałam więcej , spełniać swoje marzenia .Szukałam czegoś aby nie mieć szefa i robić coś co pozwoli mi spełniać moje marzenia . Znalazłam bardzo mnie to zainteresowało ,mogę robić to w domu jest to rewelacyjny klub zakupowy .Jestem szczęśliwa ,że przystąpiłem do tego programu , choć nie należę do odważnych osób, jestem bardzo sceptyczny do czegoś nowego .Jestem wdzięczna za to , że mogę rozwijać się w tak fantastycznym zespole ,szkolić się, mój lider wspiera mnie w każdej chwili .A co najważniejsze używam niesamowitych produktów za zwykłe ceny .Moje życie bardzo się zmieniło .Ja i moja rodziną jesteśmy zakochani w tych produktach teraz mam czas dla swojej rodziny .

Ewelina Napieraj

Partner w biznesie

Jestem klientką sklepu już ponad rok czasu, na początku tylko klientką ale kiedy bliżej poznałam produkty chciałam się nimi podzielić z całym światem. Odmieniły one moje życie na lepsze i zdrowsze :)  Od niecałego roku działam również biznesowo, ponieważ nie wyobrażam sobie nie pokazać tak rewelacyjnych możliwości innym ludziom :)  Korzyści jakie dostałam to elastyczne godziny mojej pracy, które dopasowuje do siebie, duże upusty aż 30-50%, zwroty na kolejne zakupy dotychczas dostałam na dodatkowe produkty aż 883 złote. Każdego dnia jestem wdzięczna że ktoś pokazał mi takie możliwości i wspierał na każdym kroku mojego rozwoju. Moje życie odmieniło się na lepsze, rozwijam się, spełniam swoje marzenia, nie zanieczyszczam środowiska i dbam zarówno o swoje zdrowie jak i mojej rodziny

Magdalena Świstuń

Partner w biznesie

Czy to możliwe, żeby jeden telefon odmienił Twoje życie? TAK! Ja dostałam taką szansę! Dziękuję! Moje życie nabrało zupełnie innego wymiaru. Już nie jestem tylko mamą, ale też kobietą rozwijającą skrzydła i realizującą swoje marzenia i cele. Początkowo jako mama trójki dzieci chciałam poprawić zdrowie i finanse w mojej rodzinie. Udało mi się to połączyć i dodatkowo znaleźć ścieżkę rozwoju osobistego, gdzie odkrywam się na nowo ... :)
Teraz wiem, że każda moja rozpoczęta rozmowa może dać komuś szansę na to samo!

💜

Monika Wittig

Partner w biznesie

Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna że trafiłam na ten projekt. Jest to przede wszystkim szansa dla zwykłych ludzi takich jak ja, aby polepszyć jakość swojego życia, zdrowia swojego i najbliższych, a także poprawienia swojej sytuacji finansowej. Byłam zaskoczona jak etyczna i szczodra jest firma i jak bardzo nastawiona na cele zwykłych ludzi i ogromną pomoc w ich realizacji. Nie spodziewałam się, że angażując się w ten projekt, otrzymam tak duże wsparcie i dostęp do niezliczonych materiałów, szkoleń i narzędzi zupełnie za darmo . Cieszę się, że podjęłam tą decyzję, ponieważ projekt ten pozwala zwykłym ludziom na osiąganie niezwykłych rezultatów.

Katarzyna Miszewska

Partner w biznesie

Nazywam się Katarzyna Miszewska.Jestem osobą, lubiącym życie. Od września 2018 roku zajmuję się marketingiem sieciowym. Mam więc teraz więcej czasu dla swojej rodziny. Mam teraz czas, którego wcześniej mi brakowało pracując na etacie. Moje życie zmieniło się o 180 stopni. To co robię dzisiaj, to wielka pasja, wizja i misja. Nie wyobrażam sobie innego zajęcia. Zawsze będę wdzięczna firmie i osobie, która mnie tym zaraziła oraz samej sobie, że nie bałam się spróbować, że w Marketingu Sieciowym zobaczyłem okazję oraz możliwość lepszego stylu życia.

Barbara Patej

Partner w biznesie

Cieszę się ogromnie, że dołączyłam do firmy, która zmieniła moje życie na lepsze. Niesamowite produkty oraz możliwości rozwoju osobistego sprawiły, że stałam się inną osobą. Jestem wdzięczna, że firma dała mi szansę zmiany życia i mogę spełniać swoje marzenia. Polecam tym, którzy cenią przede wszystkim zdrowie, wolność i niezależność.

Kamila Kamińska

Partner w biznesie

W swoim życiorysie mam zapisane 5 lat pobytu za granicą. Nie powiem żyło mi się dobrze, ale brakowało rodziny. Stąd decyzja o powrocie i zderzenie z Polską rzeczywistością. Zarobki ledwo wystarczaly na bieżące wydatki. Postanowilam wiec poszukać jakiegoś dodatkowego dochodu.Początkowo był to dodatkowy etat, ale ile mozna pracowac po 10h przez 7 dni w tygodniu . W koncu organizm odmówił posłuszeństwa i powiedział dość. Zaczęłam wiec szukac alternatywy. Pomyślałam, ze moze spróbuje sił w branzy marketingu. W swoich poszukiwaniach kierowalam sie produktami. Zależało mi aby były one jak najbardziej przyjazne srodowisku. I znalazlam stabilną firmę wlasnie ktora spelnila moje oczekiwania produktowe. Od tego czasu znacznie poprawilo sie moje zdrowie dzieki wspaniałej mocy olejków eterycznych. Kiedy doceniłam jakość produktów to oczarował mnie niesamowity plan marketingowy który daje nieograniczone mozliwosci. Dlatego ciesze sie ze moglam wsiąść do pociagu który pędzi w stronę niezaleznosci finansowej. Razem z ta firma mogę to osiągnąć w najblizszej przyszlosi. Dlatego juz planuje co bede robić jak z czysta przyjemnoscia zrezygnuje z etatu

Joanna Stypik

Partner w biznesie

Witaj, nazywam sie Joanna Stypik i do zespołu dołączyłam Ok 1.5 roku temu. Używając super produkty na naturalnych składnikach zrozumiałam jak ważne jest używanie właściwych produktów i jak to pływa na nasze zdrowie.
Po za produktami zachwycił mnie również plan marketingowy i możliwości zarobkowe.
Ale najpiękniejsza i najważniejsza dla mnie jest misja firmy - pomijamy wszystkim tym których spotykamy ma naszej drodze w osiągnięciu ich celów ...

Barbara Orłowska

Partner w biznesie

Dzięki Klaudii odkryłam zupełnie inną możliwość rozwoju. Od zawsze wpajane było nam znajdź dobrą pracę na etacie lub załóż własną firmę, a nikt nigdy mi wcześniej nie wspomniał o network marketingu. Od razu wiedziałam, że to coś dla mnie. Stabilna firma, niesamowite produkty, brak szklanego sufitu, możliwość ciągłego rozwoju i tylu wspaniałych ludzi, którym zależy na moim sukcesie..... Polecam wszystkim, którzy chcą zbudować swoją wolność i niezależność finansową :)

INTERESUJĄCE?

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś mógł być swoim własnym SZEFEM i był całkowicie niezależny finansowo, to teraz masz niepowtarzalną okazję, by się o tym przekonać.

Dołączając do mojego zespołu, masz szansę zmienić swoje życie o 180 stopni i przestać się martwić o finanse i wieczny brak czasu.

Nauczysz się profesjonalnie budować swój biznes przez internet i nie tylko, i rozwiniesz mnóstwo nowych umiejętności.

Zostaniesz własnym SZEFEM, któremu inni będą zazdrościć wspaniałego życia! Możesz się tego nauczyć z moich doświadczeń oraz innych TOP Liderów, z którymi współpracuję.

Wystarczą Ci Twoje chęci do zmian i dostęp do internetu!

Jak wygląda proces dołączenia do mojego zespołu i współpraca ?

Krok po kroku, od czego zacząć

Poniżej przedstawione są niezbędne elementy, zanim zaczniesz działać

  • Otrzymasz ode mnie na adres e-mail, moją prezentację online, w której poznasz szczegóły projektu
  • W następnym e-mailu otrzymasz kolejne video, wyjaśniające szczegóły planu marketingowego
  • Następnie, kiedy pojawią się pytania, skontaktuję się z Tobą na rozmowę telefoniczną i wyjaśnię wszystkie niejasności
  • Następnie umówimy się na rejestrację i założenie Twojego konta online z firmą z którą współpracuję
  • Następnie dostaniesz ode mnie dostęp do platformy szkoleniowej oraz Kursu Akademii Rozwoju Liderów
  • Tuż po rejestracji, spotkamy się na omówienie Sesji Strategicznej i Twojego planu działania
  • Następnie, regularnie będziemy się spotykać min. raz na tydzień, w celu prowadzenia Cię w kierunku awansu i sukcesu !
  • Wszystko zajmie Nam max. tydzień czasu, by Cię wprowadzić w biznes i ustalić konkretne kroki w działaniu