Jak tworzyć skuteczną markę osobistą w sieci

Praktyczny zeszyt ćwiczeń

W ebooku otrzymasz prosty przepis na to, by tworzyć skuteczną i wyróżniającą się na tle konkurencji, markę osobistą online.

Dzięki strategicznie dobranym pytaniom, na które odpowiesz w tym workbooku, będzie Ci dużo łatwiej kreować swoją własną markę.

W dzisiejszym świecie personal branding nie jest już tylko modą, jest wręcz koniecznością, aby zaistnieć na bardzo konkurencyjnym i wymagającym rynku. Jest narzędziem do zbudowania swojej wiarygodności, rozpoznawalności, niepowtarzalności. A to w rezultacie prowadzi do zwiększenia sprzedaży i efektów w Twoim biznesie online.

POBIERZ BEZPŁATNIE CHECKLISTĘ

Wpisz swoje dane poniżej, by otrzymać BEZPŁATNIE Workbooka

Pobierz ebooka

SPRAWDŹ EMAIL

Po wpisaniu danych powyżej, sprawdź swoją skrzynkę email. PDF powinienieś otrzymać w przeciągu kolejnych 2-5 min. Sprawdź również folder "Spam" oraz "Oferty". Gdyby jednak z jakiegoś powodu ebook do Ciebie nie dostarł, napisz do mnie meila na klaudia@klaudiastawiarska.pl lub na Facebooku:klaudiatsawiarskabiznes

O Autorze

Klaudia Stawiarska

Pasjonatka zdrowego stylu życia, niezależności, podróżowania i biznesu online. Przedsiębiorca internetowy, ekspert od network marketingu, social media i budowania biznesu online. Od 2017 Lider zespołu Network Marketingu. Prowadzi 2 blogi, 2 sklepy online i 2 kanały na YouTube. Trener biznesu online, event manager, specjalistka od blogowania, Youtuberka i pasjonatka życia. Szkoleniowiec i autor licznych kursów i poradników. Założycielka Grupy Buduj Biznes Profesjonalnie.

Więcej informacji znajdziesz na mojej stronie www:

.