Zapis na webinar

Jak skuteczne rozwijać biznes online w 2023

Zastanawiasz się, jak skutecznie rozwijać swój biznes w Social Media w 2023? Chcesz przyciągać więcej klientów i zwiększać swoje dochody? Nie czekaj dłużej! Zapisz się na mój bezpłatny webinar "Jak skuteczne rozwijać markę i biznes w Social Media" i zdobądź niezbędne narzędzia i strategie, które pomogą Ci osiągnąć sukces w świecie Social Media.

Bez względu na to w jakiej branży działasz, i czy masz już markę i biznes, czy też nie, ten live będzie skondensowaną pigułką wiedzy, która rozjaśni Ci wiele dylematów i odpowie na ważne pytania, w kontekście rozwijania biznesu przez internet.

Po tym webinarze będziesz pewniejszy siebie w Social Mediach, będziesz wiedział co robić dalej jeśli utknąłeś na jakimś etapie rozwoju swojego biznesu, lub jeśli jeszcze nie masz żadnej marki i pomysłu na siebie, to z entuzjazmem zaczniesz swój biznes online!

Podczas webinaru przedstawię 7 ważnych etapów w budowaniu biznesu przez Social Media. Dowiesz się jak budować skuteczną markę od podstaw, od czego zacząć, jak zidentyfikować swoją grupę docelową i konkurencję, na jakich social media najlepiej rozwijać swój biznes, jakie są trendy w 2023 , jak sprzedawać i jak zautomatyzować biznes online krok po kroku i wiele wiele więcej!

Zapraszam!

Czego nauczysz się podczas tego webinaru?

Strategii Social Media: Dowiesz się, jak efektywnie wykorzystać Social Media do budowania swojej marki, przyciągania klientów i zwiększania sprzedaży. Poznasz najlepsze praktyki i sekrety, które pomogą Ci wyróżnić się na rynku.

Strategii przyciągania klientów: Poznasz skuteczne metody przyciągania klientów online i budowania trwałych relacji z nimi. 

Zwiększania sprzedaży: Odkryjesz tajniki skutecznego wzrostu sprzedaży online. Nauczę Cię strategii, które pomogą Ci maksymalnie wykorzystać potencjał swojego biznesu i generować większe zyski.

Korzyści z wzięcia udziału w webinarze:

  • Zdobądź wiedzę i narzędzia niezbędne do skutecznego rozwoju swojego biznesu online.
  • Naucz się efektywnie wykorzystywać Social Media, aby dotrzeć do większej liczby klientów.
  • Stwórz spójną i profesjonalną markę, która przyciągnie uwagę i buduje zaufanie.
  • Poznaj strategie przyciągania klientów i zwiększania sprzedaży, które przyniosą Ci realne rezultaty.
  • Otrzymaj praktyczne wskazówki od doświadczonego praktyka biznesu online.
  • Zadawaj pytania i otrzymuj odpowiedzi na żywo, dzięki interaktywnej sesji Q&A.

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Wpisz swoje dane poniżej, by zarezerwować swoje miejsce na webinarze

SPRAWDŹ EMAIL

Po wpisaniu danych powyżej, sprawdź swoją skrzynkę email. POTWIERDZENIE ZAPISU powinieneś otrzymać w przeciągu kolejnych 2-5 min. Sprawdź również folder "Spam" oraz "Oferty". Gdyby jednak z jakiegoś powodu potwierdzenie do Ciebie nie dotarło, napisz do mnie meila admin@klaudiastawiarska.pl lub na Facebooku: @klaudiatsawiarskabiznes

Opinie moich Studentów

ZAPISZ SIĘ

Wpisz swoje dane poniżej, by zarezerować swoje miejsce

O Autorze

Klaudia Stawiarska

Jako niezależny e-marketer, Klaudia pomogła ponad 1600 Twórcom Internetowym w rozwijaniu ich marek i biznesów online . Teraz twoja kolej!

Więcej informacji znajdziesz na mojej stronie www:

.